Asociatia ACCEPT angajeaza RECEPTIONIST/A

Asociatia ACCEPT – organizatie neguvernamentala care apara si promoveaza drepturile persoanelor LGBT (lesbiene, gay, bisexuali, persoane trans) angajeaza Receptionist/a, cu norma intreaga, contract de munca pe perioada determinata (martie-decembrie 2011).

Responsabilitati: intermedierea accesului vizitatorilor la informatiile solicitate si/sau serviciile oferite de ACCEPT, preluarea si directionarea apelurilor telefonice, activitati de secretariat, activitati administrative, monitorizarea presei.

Cerinte minime: foarte buna cunoastere a limbii romane, cunoasterea limbii engleze, cunostinte de operare calculator, aptitudini organizatorice, de comunicare si de lucru in echipa.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita o scrisoare de motivatie si CV (cu mentionarea angajatorilor anteriori si datele acestora de contact) pana pe data de 27 februarie 2011, in atentia d-lui Cristian Pietrareanu, e-mail cristi@accept-mail.ro sau fax (021) 2521637.

Candidatii selectionati pentru interviu vor fi contactati pana pe data de 4 martie 2011.

Echipa ACCEPT

 Protected by Webpro.ro