Print This Page

Echipa

CONSILIUL DE CONDUCERE

Cosmin BEBU-VIJIANU – Presedinte

Romanita IORDACHE – Vicepresedinte

Alexa CIUCU – Vicepresedinte

Iustina IONESCU

Tiberiu CAPUDEAN

board@acceptromania.ro

fff

ANGAJATI

Florin BUHUCEANU – Director, florin@acceptromania.ro

Silvia GHEORGHE – Directoare Financiara, financiar@acceptromania.ro

Daniela PRISACARIU- Coordonatoare Programe, daniela@acceptromania.ro

Carolina MARIN – Coordonatoare Programe, carolina@acceptromania.ro

Teodora ION-ROTARU – Asistenta Proiect, teodora@acceptromania.ro

Cristina IACOB – Coordonatoare Voluntari, cristina@acceptromania.ro

Andreea NASTASA – Directoare Administrativa, andreea@acceptromania.ro

Florin RADU – Asistent Administrativ, accept@acceptromania.ro

 Protected by Webpro.ro